All for Joomla All for Webmasters

Розвиток особистості

Особистий розвиток – запорука успіху.

На сучасному етапі розвитку цивілізації головну роль, крім глобальних чинників, відіграє Homo sapiens (людина розумна).

Людина народжується на світ з  природніми передумовами для розвитку власне людських ознак і якостей. Частина цих якостей забезпечена природнім генотипом як от прямоходіння, вміння використовувати знаряддя праці, мислення і тому подібне.

Але залишається великий потенціал якостей як явних та таких, які не лежать на поверхні, які вимагають розвитку, навчання і постійного удосконалення.

Як приклад розглянемо ланцюжок фактів. Всі люди, за винятком хворих, вміють ходити, бігати. Дуже багато вміють танцювати чи грати в футбол. І тільки одиниці стають такими як Мессі, Серж Лифар і створюють колективи на зразок гурту KAZAKY чи команда «Барселона».

Подібні ланцюжки можна створити практично в кожній сфері діяльності людей, в кожних природніх людських якостях.

Наведений приклад говорить про те, що всі люди наділені дуже широким спектром можливостей, як інтелектуальних так і фізичних. Потрібно тільки вчасно виявити ці можливості, а потім якісно та постійно їх розвивати.

Бюро розвитку пропонує допомогу на першому етапі розвитку, тобто виявити Ваші можливості, та разом з Вами створити програму для Вашого шляху до успіху.