Правила проведення ділових переговорів з партнерами

Партнерами можуть бути різні люди, такі як постачальники, співзасновники та інші, з якими ви збираєтеся розпочати новий проєкт. Оскільки всі сторони перебувають у подібних умовах, переговори з ними не є конкурентними. Існує кілька простих порад, які допоможуть досягти бажаного результату.

Будьте чесними. Не намагайтеся вкладати подвійний зміст у слова або блефувати. Цей трюк може пройти з клієнтом, але ваш партнер рано чи пізно дізнається правду. Це може негативно відобразитися на репутації вашої компанії.

Задавайте питання. Іноді ваш партнер може вкладати подвійний зміст у слова. Не соромтеся запитувати та уточнювати деталі, щоб у майбутньому уникнути неприємних сюрпризів.

Ставте на “виграш-виграш”. Під час переговорів з партнером зосередьтеся на взаємній вигоді.

Підтверджуйте факти. Найкращий спосіб здобути довіру більшого партнера – показати успішний досвід та підтвердити його фактами. Демонструйте своє бачення та місію, але краще мати конкретні дані, що підтверджують ваш успіх.

Пам’ятайте, що будування бізнесу – це довгострокова гра. Обирайте надійних партнерів та проводьте переговори відкрито, щоб співпраця приносила плоди.