4 поради для побудови корпоративної культури в компанії

Основні принципи побудови корпоративної культури в компанії є важливим елементом успішного бізнесу, особливо в період невизначеності. Ось кілька порад, які допоможуть керівникам бізнесу створити вдалу корпоративну культуру:

  1. Сформуйте список цінностей компанії та викладіть їх в чіткій інструкції для співробітників.
  2. Дотримуйтеся принципів, які пропагуєте. Часто керівники компаній заявляють про свої цінності, але в дійсності вони йдуть на компроміси. Це може призвести до втрати довіри команди та порушення корпоративної культури.
  3. Нагороджуйте співробітників, які відповідають цінностям компанії. Варто розглянути можливість введення системи гейміфікації, квартальних або річних премій, щоб стимулювати відповідну поведінку.
  4. Залучайте неформальних лідерів компанії до побудови корпоративної культури. Це можуть бути співробітники з великим стажем, до яких прислуховується команда. Важливо показати їм, що вони важливі для компанії і їхні ідеї можуть вплинути на корпоративну культуру. Неформальні лідери можуть мати більший вплив, ніж топ-менеджери, тому їх включення у процес прийняття рішень є корисним.