6 бізнес-порад від Девіда Рокфеллера

Банкір, мільярдер і представник однієї з найвпливовіших ділових династій світу поділився своїми правилами бізнесу, заснованими на величезному досвіді його та його сім’ї. 

Створюйте щось довгострокове. Радість підприємництва — у створенні чогось постійного, довготривалого та цінного для оточуючих.

Заробляючи гроші, заводьте друзів. Його з діловими партнерами пов’язувала міцна дружба. Їм було весело, незважаючи на довгі години напруженої роботи.

Один бос завжди краще двох. Угоди про спільне керівництво рідко дають добрий результат, оскільки вони є незручним компромісом.

Прибуток важливий. Прибуток створює робочі місця, збільшує добробут і наділяє людей такими можливостями, на які не здатна жодна соціальна чи економічна система.

Не сидіть в офісі. Рокфеллер відвідав клієнтів банку в 42 з 50 штатів… з’їв приблизно 10 000 ділових обідів (а якщо рахувати нью-йоркські, і того більше) і взяв участь у тисячах зустрічей із користувачами їх сервісу та партнерами.

Не бійтеся вести бізнес із друзями. Найуспішніші ділові зв’язки ґрунтуються на довірі, взаєморозумінні та відданості — тих самих якостях, без яких неможлива близька дружба.