Як досягти високих результатів: 7 практичних порад від Білла Гейтса

Засновник Microsoft тривалий час очолював рейтинг Forbes. Це людина, яка по-справжньому любить свою справу і не бачить меж у результатах. Ось практичні рекомендації щодо досягнення успіху від Білла Гейтса.

Заводьте нові партнерства, а не просто знайомства. Нові знайомства абсолютно марні. Який сенс з того, що у вашій книзі контактів з’явився новий пункт? Вибудовуйте стосунки з новими людьми. Тоді кількість контактів не матиме жодної ролі. Головне — їхня якість.

Займайтеся справою, тільки якщо вона насправді улюблена. Ви відчуваєте пристрасть до того, чим займаєтесь? Щоб досягти реально великих результатів у бізнесі, вам потрібно його по-справжньому любити. Ви маєте жити своєю справою. Тоді результат прийде сам.

Розвивайте управлінські навички з раннього віку. Чим раніше ви почнете, тим швидше ви станете хорошим менеджером. Кожен бізнесмен — менеджер. Навіть якщо CEO виконує 90% управлінських завдань, підприємцю все одно необхідно мати ці навички. Щонайменше, директором також треба керувати.

Не смійтеся з заучок, увійдіть до їхніх лав. Зробіть освіту своєю звичкою. І намагайтеся навчатися щодня. Це принесе плоди набагато раніше, ніж вам здається.

Будьте готові до несправедливості. Світ не ділиться на добро та зло. Просто прийміть факт, що світ несправедливий. І намагайтеся вести справи так, щоб на справедливість взагалі не доводилося розраховувати. Будьте автономні.

Не будуйте ілюзій, що великі гроші прийдуть дуже швидко. Зростання має бути планомірним. Погоня за великим результатом та завищені очікування можуть призвести до великого розчарування.

Не зациклюйтеся на провалах. Будь-які невдачі залишайте у минулому, як тільки вони трапилися. Єдине, заради чого варто повернутись до них — аналіз помилок.