5 речей, про які варто пам’ятати під час аутсорсингу

Аутсорсинг — це круто і необхідно. Він допомагає звільнити час для більш важливих і корисних завдань. Проте, щоб безболісно делегувати роботу, потрібно пам’ятати про труднощі, які можуть виникнути на шляху.

Безпека. Уважно перевіряйте, кому готові передати завдання. Читайте відгуки про людей чи компанії, по можливості спілкуйтеся з їхніми попередніми роботодавцями. Будьте впевнені в їхній чесності та порядності.

Чіткі інструкції. Люди, готові взяти завдання, не переймаються вашою корпоративною культурою. І не зроблять це, як би ви не намагалися. Тому важливо разом із завданням передавати чіткі інструкції для її виконання та конкретний KPI.

Зникнення. Особливо актуально для дистанційних працівників. Людина у прямому значенні слова може зникнути. Просто перестати виходити на зв’язок, відповідати на ваші повідомлення. Або взагалі додати вас до чорного списку без ​​причин. Це ще одна причина, чому потрібно ретельно перевіряти виконавця перед наймом.

Відповідальність та очікування. Не поспішайте передавати обраній людині велику пачку завдань. Перевіряйте її компетенції, сумлінність та відповідальність поступово.

Різниця в часі та менталітеті. Це є актуальним, якщо ви працюєте з людьми із-за кордону. Іноді з іноземними співробітниками складно порозумітися. А різниця у часових поясах скорочує робочий час.

Рішення всім цих труднощів одне — спілкування. Говоріть із людьми. Спілкуйтеся до найму, у процесі роботи та після неї. Чим більше деталей ви обговорюєте, тим більша ймовірність, що робота буде зроблена якісно.