5 правил бізнесу від Генрі Форда

Генрі Форд — видатний підприємець та винахідник минулого сторіччя. Завдяки яким правилам йому вдалося побудувати легендарну компанію, яка досі успішно функціонує? 

1. Не заощаджуйте на команді. На старті бізнесу багато хто думає, як би заощадити зайвий $. І роблять висновок, що економія на співробітниках — хороша ідея. Це не так. За енергію та час треба платити. У бізнесі є речі, на яких категорично не можна заощаджувати. Команда — одна з них.

2. Живіть майбутнім. Світ змінюється з приголомшливою швидкістю. Те, що працювало вчора, сьогодні може не працювати. Те, що працює сьогодні, може стати неактуальним уже надвечір. Тому думати про минуле просто немає часу. Ніколи не зациклюйтеся на тому, що вже сталося з вами. Робіть висновки та рухайтеся далі.

3. Інвестуйте в рекламу. «Навіть якщо реклама принесе мені $1 прибутку, я вкладу у неї гроші». Реклама — це фінансова машина. Якщо ви знаєте, як правильно з нею працювати, бізнес завжди приноситиме прибуток.

4. Використовуйте чужі очі. Мати свою тверду думку — правильно. Але щоб зробити об’єктивні висновки, однієї точки зору недостатньо. Вам потрібно навчитися дивитись на світ очима інших людей. Ставити себе на їхнє місце. Дуже важливі деталі, необхідні для успіху, іноді ховаються від ваших очей. Щоб побачити їх — використовуйте чужі очі.

5. Пам’ятайте, що літак завжди злітає проти вітру. Чорні смуги бувають у житті кожної людини. У такі моменти здається, що весь світ налаштований проти вас. Але пам’ятайте, що літак завжди злітає проти вітру. Люди та негативні думки роблять вас сильнішими. Сприймайте це, як своєрідне загартування для характеру.