5 книг про емоційний інтелект для бізнесу

Як перетворити власні емоції на рушій та додатковий ресурс для команди? Тримайте добірку книг, які розповідають все про емоції, їхню взаємодію з мозком, значення EQ у бізнесі.

«Емоційний інтелект лідера» Денiел Гоулман, Енні Маккі, Річард Бояцис. Ця книга змінить ваше уявлення про лідерство. Бо сучасне лідерство — це вміння надихати, мотивувати, направляти. Без розвиненого емоційного інтелекту це неможливо.

«Емоції на роботі. Як вони сприяють нашій успішності» Ліз Фосслін, Моллі Вест Даффі. Емоції — рушійна сила, з якою варто рахуватися. Ліз і Моллі на прикладах показують, що емоції працюють на нашу користь, потрібно лише навчитися їх розрізняти. Настільна книга для всіх, хто працює з командами та потерпає від надмірного навантаження.  

«Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті» Валерія Козлова. Авторка не лише розповідає про свою методику, а й додає багато практичних завдань. До книги також увійшли кейси, які автор збирала під час роботи з власними клієнтами.

«Емпатія в бізнесі: цінність співпереживання як двигун успіху» Марія Росс. Авторка показує на прикладах, як корпоративна емпатія впливає на бренд та посилює його, що потрібно зробити, аби ваша компанія була такою, що проявляє емпатію.

«Емоційний інтелект у переговорах» Роджер Фішер, Деніель Шапіро. Фахівці з переговорів створили книгу, яка описує, як саме використовувати емоції в переговорному процесі.