5 пріоритетів для CEO під час кризи

5 пріоритетів для CEO під час кризи

Коли йдеться про управління кризовими ситуаціями єдиний спосіб впоратися з ними — це прийняти хаос. Ось п’ять пріоритетів антикризового управління, на яких керівники бізнесу мають сфокусуватися.

1. Проясніть свою місію. По-перше, з’ясуйте, як ваша компанія збирається реагувати на кризу. Почніть працювати зі своєю командою над вирішенням нагальних питань і відкладіть спроби вгадати, як це вплине на ваші довгострокові плани. Йдеться вже не про загальну картину, а про те, щоб втілити цю загальну картину, візію і свої великі цілі в даний конкретний момент.

2. Оцінюйте й аналізуйте. Керівники мають швидко оцінити вплив, який спричиняє криза, оцінити ресурси, з якими вони будуть працювати, і визначити, що їм знадобиться для виконання своєї місії. Ви повинні провести дослідження і з’ясувати, що насправді є реальним і який вплив ця криза насправді має, а не уявні, потенційні побоювання того, що може статися.

3. Проявіть креативність. Це також можливість для керівників проявити творчий підхід до вирішення проблем і випробувати нові ідеї. Це час, коли ми створюємо деякі з наших найбільш інноваційних рішень. Ми придумуємо нові процеси, коли людей підштовхують до того, щоб спробувати щось нове, чого вони ніколи не робили раніше.

4. Досягяйте узгодження замість домовленості. Знайшовши можливе рішення, керівники мають зосередитися на тому, щоб залучити до нього свою команду. Деякі члени команди можуть не погодитися з тим, чи буде воно успішним, але їхня участь є ключовою для реалізації. Ви ніколи не досягнете згоди всієї команди, особливо в умовах хаосу, але ви можете узгодити найкраще рішення на даний момент для виконання місії.

5. Дійте. Хоча виконання плану здається простим і очевидним, багато керівників вагаються, відкладаючи свою реакцію, щоб обміркувати інші можливості або спробувати спрогнозувати, чи спрацює їхнє рішення. У вас немає часу на розмови про це. Припиніть гаяти час і просто зробіть це. Кожен має зосередитися на рішенні, а не на проблемі.