7 поганих звичок нікудишніх управлінців

Іноді здається, що це дрібниці, але насправді поганих босів часто відрізняють саме ці моменти.

Уникають спілкування. Хорошого боса відрізняє відкритість до пропозицій та ідей, які мають члени команди, а також готовність реагувати на проблеми, з якими вони стикаються.

Скликають непотрібні наради. Дуже добре, коли бос хоче почути якнайбільше думок із певного питання, але якщо при цьому втрачається почуття міри — це свідчить про його нерішучість.

Вимагають від підлеглих звітуватись про використання робочого часу. Якщо бос втручається в роботу підлеглих більше, ніж потрібно, це говорить про його тяжіння до мікроменеджменту. Ведення щохвилинного хронометражу робочого дня поглинає дорогоцінний час і знижує довіру.

Виявляють неорганізованість. Якщо людина постійно пропускає наради, по кілька разів шукає одні й ті ж самі документи, вічно щось губить та плутає — це вказує на неспроможність самоорганізуватись. Як такий бос нормально управлятиме командою чи підрозділом?

Приятелюють із кимось із команди. Немає нічого поганого, якщо формуються дружні стосунки з членами команди — але створення спеціальних умов для окремих співробітників може бути ознакою інших проблем.

Безперервно намагаються випробовувати нові підходи. Постійні експерименти заважають роботі команди. Люди можуть перебувати в стані постійного стресу, бо не знають, що ще може прийти в голову їхньому керівникові.

Знають все. Якщо менеджер має готову відповідь на будь-яке запитання — це поганий знак. Подеколи управлінці цього типу можуть блефувати, удаючи, що знають, як вийти зі складної ситуації, хоча не мають жодних потрібних для цього даних. Не дивно, що часто це закінчується дуже погано.