5 книг, які допоможуть бізнесу зростати

Яким законам підкорюється бізнес, як подолати його кризи та скільки часу необхідно, щоб досягти омріяного успіху — читайте в цій добірці.

«На чолі трансформації: Як узяти на себе відповідальність за майбутнє компанії» Натан Фарр, Кайл Нел, Томас Рамсой. Усім компаніям важко по-справжньому трансформуватися. Зазвичай ці зміни доволі поступальні та локальні. Але що заважає трансформації та як її очолити, щоб крокувати в ногу з часом? Читайте в книзі.

«Менталітет засновника: Як подолати передбачувані кризи зростання» Девід Зук 

Випробування зростанням здатна пройти лише одна з дев’яти компаній. Навіть Apple колись не змогли цього уникнути — що тоді робити іншим? Дізнайтеся в книзі, яка базується на десятирічних дослідженнях компаній із 40 країн.

«Масштаб» Джеффрі Вест. Автор книги, один із найвпливовіших сучасних вчених, колись задумався: чому люди живуть саме стільки? Він дійшов до висновку — усі ссавці є версіями один одного в різному масштабі та підкоряються тим самим законам. Згодом Вест зрозумів: ці ж закони поширюються й на бізнес.

«Соціальна хімія» Марісса Кінг. Ми всі маємо мережу контактів, і її структура — це наче мапа, що розповідає, яким було життя цієї особи, і куди воно рухається. Авторка присвятила 15 років дослідженню того, як ці мережі розвиваються, виглядають і допомагають досягти успіху. 

«Наступні п’ять кроків» Патрік Бет-Девід. Не на все в бізнесі можна відповісти «так чи «ні». Будь-яке запитання — це серія ходів, що розгортаються в певній послідовності. Дізнайтеся перші п’ять кроків, які допоможуть керівникові мислити правильно.