Продаж сейфів для офісу

Як приклад обов’язкового використання сейфа можна привести зберігання трудових книжок кадровими службами підприємств, зберігання печаток, штампів та оригіналів статутних документів.

Рівень продажів такого типу товарів залежить від пропонованого асортименту і якості продукції.

Асортимент

На сьогоднішній день галузь виробництва сейфів значно зробила крок вперед в плані технічного оснащення і рівня безпеки зберігання в ньому матеріальних цінностей.

При формуванні асортиментного набору необхідно забезпечити обов’язкову наявність такі моделей, як:

  • Вогнестійкі і водонепроникні моделі сейфів;
  • Сейфи з електронним або механічним запірним пристроєм;
  • Вбудовувані або окремо стоячі сейфи;
  • Спеціальні збройові сейфи для служби безпеки або охоронного підрозділу підприємства.

Крім перерахованих вище категорій сейфів, попитом користуються також моделі прихованих сейфів.

Реклама діяльності

При рекламуванні своєї діяльності, компанія повинна звертати увагу на нові офісні центри, які здають оренду свої приміщення. Найчастіше при розташуванні нового офісу, відповідальні особи займаються закупівлею нових меблів, облаштуванням приміщення і т. д. І в таких випадках, як не можна до речі, буде напрямок комерційної пропозиції щодо придбання сейфа для підприємства. Оскільки більшість моделей сейфів досить важкі, доречно запропонувати своїм покупцям послугу доставки обраного товару. При цьому можливо скористатися послугами транспортної компанії або службою вантажного таксі, а вартість перевезення взяти на себе в якості додаткової безкоштовної послуги для покупця.