Як вибрати постачальника для дропшипінгу: 5 основних правил

Яким критеріям має відповідати хороший дропшипінг-постачальник?

Актуальність товару. Перевірте, чи є попит на товар, який пропонує постачальник. Зробити це можна через Google Trends. У деяких постачальників на сайті є розділ «Топ-продажів». Але переконайтеся, що статистику там оновлюють. Можливо, їй уже кілька років.

Ціна. Ціни на один і той же товар у різних постачальників можуть відрізнятися. Але не варто відразу вибирати того, у кого нижче вартість. Якщо різниця в ціні невелика, краще почати співпрацювати з тим партнером, який забезпечує кращий сервіс.

Повернення. Хороші постачальники готові обміняти товар, але з умовою, що клієнт не пошкодив упаковку. Умови повернення потрібно обговорювати до початку співпраці. Нормальний постачальник повинен обміняти товар із заводським браком або повернути за нього гроші. 

Доставка. Деякі постачальники роблять відправки лише два–три рази на тиждень. Це довго. За можливості працюйте з постачальниками, які відправляють щодня. Клієнти хочуть отримати своє замовлення як можна швидше.

Робота в сезон. Дізнайтеся, як партнер справляється з великою кількістю замовлень.  Перевірити можна, запитавши у інших продавців, які працюють з цим постачальником. Хтось не захоче говорити, а хтось — дасть реальну картину.