Навіщо бізнесу SMM

У 2022 році у світі буде 3,96 мільярда користувачів соціальних мереж, що на 4,8% більше, ніж рік тому. Це означає, що кожен другий на планеті зараз має хоча б один обліковий запис в соціальних мережах чи месенджерах. Як SMM допомагає бізнесу використати це на користь?

Перш за все, одна з ключових задач, яку вирішує ведення соціальних мереж бренду  — це поширення інформації. Якщо ви хочете заявити про свій бізнес у публічному інфополі, то соціальні мережі для вашого бізнесу — це найпростіший, найшвидший та найдоступніший спосіб розповісти про себе в тому форматі, який оберете саме ви. 

Друге, але не менш важливе — SMM забезпечує пряму комунікацію зі споживачами. Завдяки соціальним мережам у брендів з’являються обличчя, а завдяки коментарям, емоджі та прямим зверненням бренду стіна між споживачами та бізнесом руйнується. Фактично з’являється можливість комунікувати з брендом буквально через одне рукостискання (без колцентрів та посередників), що зближує й підвищує лояльність та повагу зі сторони вашої аудиторії. 

Завдяки близькості та прямоті контакту SMM допомагає брендам впливати на споживача та змінювати його звички. Завдяки сторінкам в соцмережах можна розповідати про переваги та різні неочевидні особливості продукту чи послуги бренду. 

Ефективно реалізований SMM підсилює інформаційне поле бренду. Завдяки різним соціальним мережам аудиторія компанії отримає можливість першими дізнаватися про новини вашого бренду, першими читати свіжі публікації у ЗМІ та брати участь у житті бренду через голосування або обговорення в коментарях.