4 поради для бізнесу в епоху великих даних

 

Кожна людина – непрочитана книга, але бажаючих прочитати її все більше. Сучасні технології одночасно спрощують і ускладнюють це завдання. Ось поради, які дозволять навчитися етично керувати даними, а також захищати і використовувати їх.

Підвищіть якість даних. Здобута з даних інформація цінна, тільки якщо компанія може повністю покладатися на неї при прийнятті рішень. Щоб інформація відповідала очікуванням, важливо правильно підбирати технології для її вилучення. Використання предиктивної аналітики з вбудованими механізмами машинного навчання дозволить робити точніші прогнози.

Використовуйте прозорі методи збору. Етичний світогляд стає необхідною умовою ведення бізнесу. Організації прагнуть отримати максимальну вигоду з потоку даних про клієнтів, ринку і продаж. Але навіть якщо дані використовуються законним способом,  клієнти можуть відчувати себе незатишно від нав’язливої   демонстрації того, як багато ви про них знаєте. І тут важливо знайти правильний баланс. Від етичного поводження з даними залежить довіра до бренду. 

Захищайте дані і репутацію. Всього одне порушення безпеки може завдати непоправної шкоди репутації бренду, тому управління даними повинно бути на першому місці в порядку денному будь-якої організації. Щоб уникнути ризиків для репутації, як зовнішніх, так і внутрішніх, компанії необхідно прийняти стратегію управління даними, дотримуватися протоколи безпеки і навчити співробітників , як протидіяти загрозам.

Введіть відповідальність за дані. Коли успіх компанії на ринку безпосередньо залежить від даних, функціональні підрозділи повинні розділити відповідальність за них з ІТ. Необхідно прийняти і дотримуватися внутрішніх протоколів роботи з даними. Це підвищить їх якість і дозволить робити більш надійні висновки, забезпечити їх захист та гарантує етичне поводження з інформацією.