3 способи зберегти стійкість і досягти успіху

За часів невизначеності ефективні лідери мають залишатися вірними своїм цілям, будуючи нові інноваційні бізнес-моделі. Аби залишатися прихильним досконалості, вам варто звернути увагу на наступні важливі моменти.

1. Визначте свою візію. Важко бути стійким, якщо не знаєш своєї мети. Стійкість надихається визначенням вашої візії, а потім прихильністю до життя, що відповідає вашим цінностям і керується вашими цілями. Це допомагає поліпшити мотивацію, координацію і концентрацію, зменшуючи страх і занепокоєння. З’ясування того, що вами рухає, в чому ви хороші, а також визначення проблем, які ви хочете вирішити, позбавить вас від відволікання і дасть рекомендації у важкі часи.

2. Зрозумійте, що підриви неминучі. У якийсь момент на шляху до успіху ми всі зіткнемося з негараздами. Важливо розуміти, що ніхто не застрахований від нестабільності. Ми не можемо контролювати те, що відбувається в зовнішньому середовищі, але ми можемо контролювати свою реакцію на це. Ми можемо вибрати відповідну реакцію, спираючись на широкі можливості, витягуючи уроки, які чекають нас попереду, і відповідним чином реагуючи. 

3. Прагніть до своїх цілей. Стійкі люди прагнуть поліпшити своє життя і досягти своїх цілей. Успіх вимагає більшого, ніж просто бажання. Щоб стати краще, потрібні постійні і послідовні зусилля. Досконалість виковується в рутині, яку ми самі створюємо, і в звичках, які ми формуємо. Ці звички допоможуть нам пережити дні, коли виникає спокуса «кинути рушник» або погодитися на менше.