7 книг, які допоможуть завоювати ринок і розкажуть про внутрішню кухню бізнесу

7 книг, які допоможуть завоювати ринок і розкажуть про внутрішню кухню бізнесу

Добірка корисних книг про стартапи, масштабування, аналітику, маркетинг та інші важливі для бізнесу речі.

 

«Розвиток бізнесу. Інструменти прибуткового зростання» Верн Харніш. У цій книзі автор розповідає про практичні інструменти, які допомогли багатьом компаніям збільшити дохід в кілька разів. Також він описує основні обмеження, які можуть перешкодити зростанню бізнесу.

 

«Lean Analytics» Алістер Кролл, Бенджамін Йосковітц. Ця книга – про те, як аналітика даних може допомогти вам на шляху побудови свого бізнесу. Алістер Кролл і Бенджамін Йосковітц розглядають різні підходи роботи з даними для шести бізнес-моделей.

 

«На гачку. Як створювати продукти, що формують звички» Нір Еяль. Автори книги провели дослідження і з’ясували, як зробити свій продукт незамінним. «Гачок» – це техніка, яка складається з чотирьох етапів і дозволяє формувати звички покупців.

 

«Чотири кроки до осяяння: стратегії створення успішних стартапів» Стів Бланк. Класичне керівництво зі стратегії бізнесу. Стартапи – це не просто маленькі версії великих компаній. А значить, ними потрібно управляти інакше, ніж зрілими бізнесами.

 

«Traction. Керівництво з пошуку клієнтів для стартапів» Габріель Вайнберг, Джастін Марес. Автори розробили свій метод, як стартапу досягти стрімкого зростання, і пропонують читачам 19 каналів просування, які доступні будь-якому бізнесу.

 

«Вірусна петля» Адам Пененберг. Краща реклама в часи інтернету – це взагалі не реклама. У цій книзі автор розповідає про найуспішніші історії, як компанії завойовували ринок завдяки вірусному маркетингу.

 

«Залучення інвестицій в стартап» Бред Фелд, Джейсон Мендельсон. Ця книга – про венчурне фінансування. Автори книги розбирають весь процес фінансування стартапу на найдрібніші деталі.