Три фактори успішного партнерства

Для того, щоб партнерство стало успішним, важливими є три фактори: спільна цільова аудиторія, стратегія розвитку і цінності компаній-партнерів.

Говорити з однією аудиторією. Обираючи потенційного партнера дуже важливо провести належний аналіз. Підписуючи спільну угоду, ви буквально повністю довіряєтеся один одному – а тому важливо, щоб партнерство було комфортним і вигідним для обох сторін. Особливо, якщо це стосується глобальних проектів. Адже всі ми різні, і існує безліч культурних відмінностей між представниками різних континентів, сусідських країн та навіть сусідських міст. Тому важливо знайти партнера, який об’єднає аудиторію з спільними інтересами та цінностями, що й у вашого бренда.

Говорити в одному тоні. Важливо підібрати правильну манеру і слова, говорити в одному тоні і однією мовою про одні й ті ж самі речі.

Говорити про спільні цілі. Недостатньо просто бути двома великими брендами-партнерами. Потрібно постійно кидати собі нові виклики – і допомагати одне одному їх досягати. Важливо, аби ваші спільні погляди на межі – були нічим іншим, як курсом на нові горизонти. Тільки тоді командна робота дійсно принесе бажаний успіх.