5 книг, які зроблять з вас гуру маркетингу

Добірка книг, з яких ви дізнаєтеся про планування та аудиторію, контент-маркетинг, рекламу, сучасні й традиційні маркетингові прийоми. Ніякої теорії — лише матеріал, що спирається на практику.

«Як скласти маркетинговий план» Джон Вествуд. У книжці Джон докладно описує, як правильно вибудувати маркетингову стратегію, пояснює головні поняття ринкового середовища, розглядає особливості створення маркетингового плану. Автор не оминає важливих питань бізнесу онлайн, реклами та просування.

«Маркетинг 4.0. Від традиційного до цифрового» Філіп Котлер, Гермаван Катарджая, Їван Сетьяван. Книжка охоплює такі теми, як маркетинг взаємодії, цифрову поведінку, показники ефективності. Автори розповідають про тренди, які формують маркетинг, та про тих, хто буде визначати майбутнє вибору клієнтів. У ній розібрана психологія сучасного споживача, стимули, мотивація тощо.

«Вхідний маркетинг: приваблюйте, залучайте і радуйте клієнтів онлайн», Браян Гелліген, Дхармеш Шах. Автори книжки розглядають інструменти вхідного маркетингу, які постійно оновлюються, а також підіймають проблеми традиційних. Тут є розділи про візуальний контент та його інструменти, про вірусний маркетинг, а також про підприємницький та стартап-маркетинг.

«Сторіноміка: маркетинг у пострекламну епоху» Роберт Мак-кі, Томас Джерас. У книжці автори адаптують мистецтво сторітелінгу на користь маркетологів, підприємців і бізнес-корпорацій. Вони розповідають, як скеровувати маркетинг, рекламу і продажі на шлях ефективного сторітелінгу, щоб змінити підхід компанії у взаємодії зі споживачами.

«22 непорушних законів маркетингу» Джек Траут, Ел Райс. У результаті багаторічної роботи над принципами й проблемами маркетингу, автори сформулювали сутність їх знахідок в основних законах, яким підкоряються успіхи й невдачі на ринку.