Стів Джобс: останні слова генія

«Я досяг вершини успіху в діловому світі. В очах інших моє життя є втіленням успіху. Однак, крім роботи, у мене мало радості. Зрештою багатство – це тільки факт життя, до якого я звик.

На даний момент, лежачи хворим на ліжку і озираючись на все моє життя, я розумію, що все визнання і багатство, якими я так пишався, втратили значення перед обличчям неминучої смерті. У темряві, коли я дивлюся на зелене світло від апаратів життєзабезпечення і слухаю механічний звук, я відчуваю подих смерті ближче … Тепер я знаю, коли ми накопичили достатньо багатства, ми повинні ставити зовсім інші питання в житті, не пов’язані з багатством… Повинно бути щось, що є більш важливим: можливо відносини, можливо мистецтво, можливо мрії молодості…

Постійна гонитва за багатством перетворюють людину на маріонетку, саме це трапилося і зі мною. Бог дав нам почуття, щоб передати свою любов до кожного серця, і не повинно бути ніякої ілюзії з приводу багатства. Багатство, яке я заробив в моєму житті, я не можу взяти з собою. Єдине, що я можу взяти – це спогади, викликані любов’ю. Ось справжнє багатство, яке має слідувати за вами, супроводжувати вас, давати вам сили і світло йти далі. Любов може подорожувати в тисячу миль. Життя не має меж. Ідіть туди, куди ви хочете йти. Досягайте висот, які ви хочете досягти. Це все у вашому серці і в ваших руках.

Ви можете найняти когось на роботу водити автомобіль за вас, заробляти гроші для вас, але ніхто замість вас не понесе ваші хвороби. Матеріальні речі, які ми втратили, можуть бути знайдені. Але є одна річ, яка ніколи не буде знайдена, якщо ти її втратив – «Життя».

Коли людина підходить до операційної кімнати, вона розуміє, що є одна книга, яку він досі не закінчив читати – «Книга здорового життя». Неважливо на якому етапі життя ми знаходимося прямо зараз, ми всі підійдемо до дня, коли завіса опуститься.

Ваші скарби це – любов до вашої сім’ї, любов до чоловіка, любов до своїх друзів …

Бережіть себе. Дбайте про інших »