Що потрібно знати, щоб притягувати до себе гроші

Для початку ви повинні виконати деякі вправи. Ці вправи дуже важливі, і тому уважно виконуйте ці вправи. Щоб домогтися високої результативності, краще буде, якщо ви будете записувати відповіді в блокнот.

Отже, перша вправа, яку ви повинні виконати:
– Записати 10 речей, які вас лякають щодо фінансів. Тобто які фінансові питання Вас хвилюють? Чого ви побоюєтеся з приводу грошей?

Наприклад, це може бути переконання: раптом у мене не вистачить грошей, щоб оплатити кредит; раптом я не зможу накопичити гроші, щоб влітку поїхати у відпустку.

Чому це так важливо? Справа в тому, що багаті люди фокусується не на тому, що хочуть уникнути, а на тому, до чого хочуть прийти. У цьому ж є особливість нашого людського мозку, якщо ми думаємо про те, щоб уникнути якоїсь неприємної фінансової ситуації, то, насправді, ми притягуємо цю подію до нашого життя, і навпаки, якщо ми ставимо перед собою якусь конкретну фінансову мету, то наш мозок починає притягувати потрібну інформацію, потрібних людей, які допомагають нам досягти цих фінансових цілей.

І тому приступимо до другої вправи:

Виберіть три – п’ять пунктів, які з’їдають 80 відсотків вашої енергії, щодо яких ви переживаєте найбільше, і переробіть це в позитивне формулювання: тобто, якщо ви говорите, що я турбуюся про те, що не зможу накопичити грошей на відпустку влітку, то перефразуйте це приблизно так:

– Як я можу заробити гроші на те, щоб провести відпустку влітку?
– Звідки я можу взяти ці гроші?
– Що мені необхідно зробити, щоб реалізувати своє бажання і тд.

Завжди змінюйте все на позитивне формулювання, для того щоб ваш мозок допоміг вам знайти те, чого вам не вистачає.

Тобто переробіть тривоги і сумніви в позитивне формулювання: “Як я можу це здійснити?”

Якщо ви задаєте собі правильні питання, то ваш мозок буде шукати правильні рішення, і навпаки, якщо ви постійно запитуєте себе: чому у мене так погано, чому у мене немає грошей, то ваш мозок знайде виправдання на це: чому у вас дійсно нічого не виходить?

Саме це вміння відрізняє успішних людей – уміння ставити до себе правильні питання? Тому порада: регулярно коли будете стикатися з якоюсь проблемою – перефразуйте свої питання на можливі шляхи вирішення проблеми