7  перспективних напрямків для стартапу

1 Технології для навчання 🎓

З появою перших персональних комп’ютерів навчання стало однією з провідних галузей для початку стартапу. На сьогоднішній день існують сотні (якщо не тисячі) нових ідей, які присвячені різним нішах на ринку освітнього програмного і апаратного забезпечення. Поки одні компанії зосереджені на розробці програм для навчання на дому та в освітніх установах, інші підприємства направили свої зусилля на створення нових пристроїв, які б полегшували навчання і дозволяли розвивати студентам нові навички.

2️⃣ Захист даних 💻

Люди все більше починають розуміти важливість захисту інтересів приватного життя. З розвитком інтернету, конфіденційна інформація все частіше потрапляє в руки третіх осіб: приватне життя, фінансова інформація, особисті дані … Люди готові платити гроші за те, щоб уберегти себе від подібних крадіжок. Тому нові стартапи в області захисту даних, як приватного життя фізичних осіб, так і бізнес-діяльності юридичних осіб, будуть активно затребувані в найближче десятиліття.

3️⃣ Оздоровчі програми для бізнесу 🏥

Промисловість, яка піклується про здоров’я і хороше самопочуття людей, завжди мала сильні позиції. Зараз з розвитком технологій і можливостей, з появою госпредпісаній і держпрограм корпорації починають вкладати великі гроші в оздоровчі програми для своїх співробітників. Турбота про здоров’я носить різні форми, все залежить від рівня організації, напрямки діяльності та фінансових можливостей. Найчастішепріоритетом є пропаганда здорового способу життя, відмови від шкідливих звичок і вироблення здорових звичок (три рази в тиждень спортзал або два рази басейн, біг вранці, щоквартальні змагання з підтягування на турніку або щорічні участі у футбольній бізнес-лізі). Коли люди стежать за своїм здоров’ям, вони менше хворіють. А значить, роботодавець не втрачає гроші на оплату лікарняного листа і вимушеному відсутності працівника.

4️⃣ Розробка мобільних ігор 📱

Ще однією можливістю вийти на ринок і заробляти гроші є розробка мобільних ігор. В еру смартфонів кожен власник подібного гаджета – ваш потенційний клієнт. Людям завжди потрібно буде щось ненав’язливе і досить азартне, щоб коротати час в метро або в дорожніх пробках. Мобільні ігри продовжують генерувати величезні прибутки, так чому б цим не скористатися? Інші типи додатків, які знаходяться на хвилі популярності – інструменти для роботи з соціальними платформами.

5️⃣ Служби зайнятості 🤝

Служби по підбору персоналу або рекрутингові агентства користуються великим попитом серед різних категорій бізнесу. Адже співробітники потрібні будь-якої компанії, і хоча пропозицій на ринку більш ніж достатньо, не завжди існує можливість знайти потрібного фахівця на певну посаду. Тому стартапи в цій області можуть на процвітання.

6️⃣ Натуральні продукти 🍏

Натуральна їжа – фетиш сучасності. Все більше людей починають хвилюватися з приводу того, звідки походить їх їжа, за якими технологіями та рецептурами виробляються продукти і за допомогою якого устаткування. І це тільки на перший погляд здається, що подібний стартап вимагає значного первинного капіталу. Наприклад, вирощувати гриби, випікати хліб або робити сири можна і в домашніх умовах. А рекламувати продукцію можна через соціальні мережі.

7️⃣ Екологічно чисті технології 🍀

Екологічно чисті технології – широкий і різноманітний сектор бізнесу, що пропонує підприємцям безліч можливостей для заробітку в залежності від їх інтересів і здібностей. Від виробництва і впровадження сонячних батарей до збору та утилізації літієвих батарей. Від розробки нових засобів особистої гігієни до переобладнання автомобіля з бензину на газ. А в міру того як викопне паливо стає все дорожче, а альтернативні джерела енергії все популярнішим, з’являється більше можливостей запропонувати шанувальникам «зеленого» життя новий товар, а для себе знайти джерело стабільного доходу.