6 етапів перетворення ідеї в гроші

Етап №1️⃣ – визначення мети

Сьогодні ми говоримо про гроші, тому мета повинна бути грошовою. Скільки грошей ви хочете мати? Подумайте над цим питанням гарненько! Мало сказати собі – “я хочу багато грошей”, треба вказати точну суму! Цифра дуже важлива!

Етап №2️⃣ – жертва

Скажіть собі, на що ви готові піти, щоб отримати ваші гроші? Чим ви готові пожертвувати? Переглядом телевізора? Читанням? Як говориться “не можна зробити омлет не розбивши яйця”. Як би ви не старалися, вам доведеться чимось пожертвувати.

Етап №3️⃣ – термін

Якщо ви поставили собі за мету – отримувати 3000 $ в місяць і вірите в це, воно так і буде, але от коли? Ви повинні мати уявлення про те, коли ви хочете отримати ваші гроші і чим ясніше буде це уявлення, тим краще для вас! Якщо не намітити терміни, тоді ви досягнете своєї мети … коли? Може бути років в 70? Вам хочеться цього?

Етап №4️⃣ – планування

Мало сказати, я хочу заробляти 3000 $ в місяць. Вам треба скласти конкретний план дій виконання вашого бажання. Після того, як план складений, починайте діяти негайно! Не треба фраз типу “я почну виконувати план через тиждень”, починайте прямо сьогодні і зараз! Абсолютно не важливо, чи готові ви реалізувати його чи ні, починайте діяти!

Етап №5️⃣ – запишіть все на папері

Запишіть на папері всі попередні пункти. План повинен бути максимально детальним. Ви побачите, що чим детальніше ваш план, тим більше буде ваша віра в себе і свої цілі!

Етап №6️⃣ – кожен день повторюйте!

Після того, як ви виконали інші 5 пунктів з цього списку, приступаємо до останнього. Не дивлячись на те, що він останній, нічого складного в ньому немає.
Перед тим, як лягати спати і після пробудження від сну, беріть свої записи і читайте їх в слух, щиро вірячи в написане. Повірте і відчуйте, що гроші вже знаходяться у вашій кишені, ви вже їх володар! Повторюйте це кожен день, перед сном і після пробудження. Рано чи пізно ваша підсвідомість прийме це за команду, яку йому необхідно виконати, що воно і зробить.