Бізнес на Uklon: як заробляти на кастомних промокодах

Онлайн-сервіс виклику авто Uklon випустив “Стартапку” – свою першу реферальную програму, яка стане платформою для заробітку на кастомізованих промокодах в самому додатку.

В чому суть?

1. Тепер райдери Uklon можуть самі генерувати і придумувати власний invite-промокод, який назавжди буде закріплений за їх членством. Наприклад, CRAZYbaby373, UKROP, batya1991, theverybestmax і тд.

2. Нові користувачі, які реєструються за таким кастомним промокодом свого друга, отримують знижку в 50 грн на першу поїздку.

3. Така ж відповідна знижка, після першої поїздки запрошеного друга, прилітає на рахунок власника унікального промокода. Чим більше його invite-промокод використовується, тим більше знижок накопичується.

«Надихнувшись порадами сучасних інфобізнесменів, ми в Uklon пропонуємо переосмислити тему економії на поїздках і подивитися на свій запрошувальний промокод, як на власний стартап. Спираючись на поради відомих в мережах мільйонерів з розряду «заощадити = заробити» приходимо до простої істини: чим більше людей використовують унікальний промокод, тим більше знижок на майбутні поїздки ми отримуємо = тим більше ми заробляємо! », – каже Вадим Іщенко, CMO компанії Uklon.

Стартапка – це можливість створити свій продукт всередині Uklon. Кастомні промокоди стають частиною особистого бренду і чим крутіше людина про нього розповідає і просуває, тим успішніше його справа.

В іронічній промо кампанії Стартапки Uklon розповідає своїм клієнтам про ключі до успіху, який є у них в телефоні, і закликає не втрачати можливість заробляти і примножувати, користуючись новою реферальною програмою.

Для того, щоб стати учасником Стартапкі, потрібно заповнити свій профіль і зробити 5 поїздок. Поки програма доступна тільки в Києві, але скоро буде розширюватися на інші міста.