7 порад мільйонерa Роберта Флетчера:

 

1️⃣Припиніть витрачати гроші

Для прикладу досвід Роберта Флетчера: «Коли я приїхав в Україну, я купив собі мобільний телефон всього за 50 доларів, а тут я бачу навіть у 18-річної дівчини телефон вартістю від 200 до 500 доларів».

2️⃣Почніть відкладати гроші

В ідеалі потрібно зберігати від 10 до 50% свого доходу. Логіка проста: коли у вас немає грошей, у вас немає і шансу скористатися новими бізнес-можливостями, а заодно і перевірити на практиці один з головних законів грошей, який говорить: «Гроші притягують гроші».

3️⃣Інвестуйте в нерухомість і своє житло

Нерухомість може бути хорошою можливістю для інвестицій.

4️⃣Захищайте свої гроші

Вкладайте гроші обережно, гарантовано і бажано без ризику.

5️⃣Інвестуйте гроші разом з розумними, досвідченими людьми

Кращий партнер по інвестиціям – людина, яка вже має досвід заробляння грошей. Він зможе підказати, які інвестиції прибутковіші, а які надійніші.

6️⃣Знайдіть нові способи, щоб збережені гроші приносили вам більше грошей, а ці гроші – ще більше грошей. Тобто гроші, які ви зберігаєте, ви повинні знову і знову вкладати. Правило від Роберта Флетчера: тільки після того, як у вас з’явиться п’ять джерел доходу, ви можете витратити 10% на розваги і великі покупки (авто, новий телевізор і т.д.)

7️⃣Навчайтеся

Вчитися потрібно тому, як можна заробити більше грошей. В ідеалі, вам треба вчитися щотижня, щоб ще більше збільшити свої доходи.