7 Законів успіху

Для того, щоб досягати в житті всього, що хочеться, досить дотримуватися певних ментальних законів.

1️⃣Закон контролю.

Закон контролю свідчить, що ваше ставлення до самих себе позитивно в тій мірі, в якій ви контролюєте своє життя, і негативно в тій мірі, в якій ви, відповідно до своїх відчуттів, втрачаєте над нею контроль або потрапляєте під контроль іншої зовнішньої сили.

Іншими словами, ви можете відчувати, що самі контролюєте своє життя, відчуваючи щастя і впевненість, або, що ваше життя контролюється іншими, і ви безпорадні і відчуваєте себе жертвою.

В обох випадках контроль над вашим життям починається з ваших же думок. Те, як ви роздумуєте над ситуацією, визначає ваші почуття, а почуття визначають вашу поведінку.

2️⃣Закон причини і наслідку.

Закон «причини і наслідку» говорить, що кожний наслідок в нашому житті має причину. Є конкретні причини для успіху і невдачі, для здоров’я і хвороби, щастя і нещастя. Визначте, що у вашому житті працює і робіть цього більше, визначте, що не працює, і робіть цього менше, і робіть щось по-новому. Найбільш важливе застосування цього закону: думки – це причини, а умови і обставини – наслідки цих думок.

3️⃣Закон віри.

Закон віри свідчить, що все, у що ви гаряче вірите, стає реальністю. Ваші переконання створюють тунель вашого зору. Тобто, ви бачите саме те, у що ви вірите. Ваші переконання налаштовують вас на успіх або навпаки.

4️⃣Закон очікувань.

Все, чого ви очікуєте з упевненістю, стає вами ж виконуваним пророцтвом. Ви отримуєте від життя не те, чого ви хочете, а то, що ви очікуєте від нього.

5️⃣Закон тяжіння.

Ви уявляєте собою живий магніт. Ви незмінно залучаєте у своє життя людей і ситуації, які знаходяться в гармонії з вашими домінуючими думками. Ось чому так багато корисних людей і ситуацій залучається в життя тих, хто має чітке уявлення про власні цілі.

6️⃣Закон відповідності

Закон відповідності говорить: що всередині, то і зовні. Це означає, що ваш зовнішній світ є відображенням світу внутрішнього. Цей закон дає можливість розпізнати, що відбувається у вас всередині, спостерігаючи за тим, що відбувається навколо вас. Цілеспрямовано концентруючись на потрібному внутрішньому стані, ви зможете змінювати обставини навколо вас. Іншими словами: Бути – Робити – Мати.

7️⃣Закон ментальної еквівалентності.

Цей закон говорить, що думки матеріалізуються. За допомогою живої уяви і повторів, ваші думки, заряджені емоціями, стають реальністю. Необхідно бути уважним до того, що і як ми думаємо. І тоді всі цілі і бажання збудуться!