10 найкращих книг про бізнес

1️⃣Джейсон Фрайд і Девід Х. Хенссон «Rework: Бізнес без забобонів»

Rework стала настільною книгою для багатьох офісних працівників. Книга написана одними лайфхакерами для інших. У Rework є відповіді на прості запитання: як почати свою справу, не звільняючись з попереднього місця, яка оптимальна чисельність співробітників в компанії, чи потрібно прагнути до зростання компанії, навіщо розвивати бізнес, якщо і так все влаштовує, чи обов’язково планування, які помилки в бізнесі можна собі пробачити?

2️⃣Олег Тиньков «Я такий як всі»

Автор – мультимільйонер, засновник багатьох успішних проектів, власник банку і дуже товариська людина. Олег Тиньков – частий гість на телебаченні, він охоче дає інтерв’ю, і переписується в соціальних мережах. «Я такий як всі» – автобіографія з відвертою розповіддю про непростий шлях бізнесмена з початку 90-х років до наших днів.

3️⃣Гай Кавасакі «Стартап»

«Стартап» – більш детальна розробка «Rework». Гай Кавасакі пояснює, як зробити ідею реально функціонуючою компанією. Книга призначена тим, кому набридла офісна робота і життя по кимось встановленим графіком. Якщо ви роздумуєте про фінансову незалежність і створення власного бізнесу, прочитайте «Стартап» – можливо, ви знайдете в ньому те, що зрушить довгі збори з мертвої точки.

4️⃣Айн Ренд «Атлант розправив плечі»

Роман американської письменниці був опублікований в далекому 1957 році. Книга про те, як політики в США почали виступати проти монополізації ринків, висуваючи вимоги, близькі до соціалістичних. Процес охопив весь світ і почалася боротьба з бізнесом, на зміну вільній економіці прийшла планова. Країну поступово охоплює хаос. Всі спроби налагодити ділове життя за планом тільки погіршують становище.

5️⃣Джим Коллінз «Від хорошого до великого»

«Від хорошого до великого» – глибоке дослідження причин становлення успішних компаній і животіння невдах. Цю книгу перечитують видатні бізнесмени, по праву вважаючи її шедевром.

6️⃣Наполеон Хілл “Думай і Багатій»

Рік виходу книги – 1928. Проте, принципи, закладені Наполеоном Хіллом, все ще актуальні. Автор працював над «Думай і багатій» майже двадцять років, він сумлінно збирав інформацію, спілкувався з багатьма бізнесменами, аналізував слова і події, щоб зрозуміти, чим успішний бізнесмен відрізняється від обивателя? Так чи існує формула успіху?

7️⃣Джордж Самюель Клейсон «Найбагатша людина в Вавилоні»

Книга про прості істини і про те, як стати багатим. Все, що написав Клейсон, ми чули і читали сто раз, але знати і робити – зовсім не одне і те ж. Запам’ятайте правила поведінки, що призводить до успіху. Практика показує, що дотримання порад автора призводить людей до дивних проривів в життя. «Найбагатша людина в Вавилоні» – збірник вивірених, ділових і реальних рекомендацій.

8️⃣Річард Бренсон «Бізнес в стилі Virgin»

Автор – унікальна особистість, а його книга – неформальний курс по створенню бізнесу від мільярдера. У Річарда Бренсона є своя система, оригінальний погляд на розвиток компанії. Досвіду Бренсона можна довіряти, адже він став одним з найбагатших людей в світі. Свіжий погляд на ведення справ.

9️⃣Роберт Кіосакі «Багатий тато, бідний тато»

Ця книга вже стала легендою. Роберт Кіосакі розповідає про свій особистий досвід. Поради бідного тата – рідного батька автора, і тата багатого – батька друга дитинства Роберта. Порівнюйте і вибирайте – буде цікаво.

🔟Дональд Трамп «Міркуй по-крупному і не гальмуй»

Трамп дуже відверто демонструє свої прийоми ведення бізнесу. Він чесний, різкий і не залишає ілюзій щодо підприємництва. Дональд Трамп не намагається заспокоїти читача думкою, що успіху може домогтися кожен – удача любить наполегливих і сильних. Ті, хто продовжує візуалізувати гроші, так і залишаться в полоні приємних очікувань. Життя – сувора гра, в якій перемагає той, хто вміє говорити «ні».