Залучити клієнтів в соціальних мережах: як поліпшити контент-стратегію

Соціальні мережі – хороший інструмент для контент-маркетингу. За статистикою, 90% користувачів хоча б раз використовували їх як засіб взаємодії з брендом або бізнесом. Якщо контент не приваблює потенційних клієнтів, швидше за все, прийшов час поліпшити стратегію. Є чотири способи, які допоможуть домогтися результату.

Приділяти особливу увагу історіям. Це можуть бути не тільки особисті історії. Висловити думку можна і за допомогою розповідей про попередніх клієнтів, підприємців, що надихають, а також просто успішних людей, щоб читачі могли уявити себе на місці головного героя. Історії можна надати в текстовому або відеоформаті.

Влаштовувати опитування. Опитування допомагають отримати зворотний зв’язок і поліпшити спілкування з користувачами. Наприклад, може з’ясуватися, що підписники хочуть зовсім іншого контенту. 

Проводити прямі ефіри. Хоча використання функцій сторіс – відмінний спосіб почерпнути ідеї, багато також залежить від того, чим займаються глядачі в момент перегляду і чи є у них час і енергія для взаємодії. Відповіді і теми з прямого ефіру підійдуть для майбутніх публікацій. Корисно буде зберегти відео, зробити замітки, а потім перетворити їх в пости, які точно будуть цікаві людям.

Закликати до взаємодії в кожному пості. У кожному пості повинен бути заклик до дії. Без призову люди просто не знають, як взаємодіяти з брендом. Навіть прохання відправити радісний емодзі підвищить залученість аудиторії, а також дозволить виявити найбільш активних користувачів. Постійна взаємодія з потенційними клієнтами – ключ до успішного і ефективного бізнесу.