6 правил запровадження інновацій у компанії

1. Намір. Лише надихаючих слів керівника недостатньо для запуску інновацій. Компанії потрібен план, у якому крок за кроком описаний інноваційний процес. Цей план повинен стати частиною бізнес-стратегії і фінансові показники повинні його підкріплювати.

2. Вибір. Оберіть кілька напрямів або проєктів, у яких хочете бачити зміни, і зосередьтеся на них. Краще робити маленькі кроки та отримувати швидкі перемоги, особливо на перших етапах впровадження інновацій.

3. Відкриття. Визначте проблему, знайдіть її рішення і створіть на основі цього бізнес-модель. Іноді інформацію про проблему можна отримати ззовні компанії, наприклад від клієнтів. 

4. Еволюція. Світ змінюється, компанії і бізнес-моделі повинні змінюватися теж. Щоб зрозуміти тренди ринку, можна підглянути за конкурентами, а краще за клієнтами, технологіями тощо. Прекрасний спосіб перевіряти гіпотези – пілотні проєкти та експерименти.

5. Масштабування. Створили гіпотезу, провели ранні тести з клієнтами, допрацювали прототип у комерційно готовий продукт? Прийшов час задуматися про масштабування. Підключайте до цього процесу дистриб’юторів, постачальників та інших партнерів. 

6. Мобілізація. Щоб мотивувати співробітників на створення інновацій покажіть їм намір, ваше «чому». Команди повинні розуміти, що працюють у компанії, яка націлена на інновації. Тільки відкритість, залученість і радикальне співробітництво допоможуть досягти по-справжньому разючих результатів.