5 книг, які допоможуть вам встигати все

Бракує часу, щоби встигнути заплановане? Мрієте про 25-ту годину в добі? Ось декілька книжок, які допоможуть вам краще планувати свій час.

«Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час», Джефф Сазерленд

Не справляєтесь із завданнями на роботі? Колеги постійно просрочують дедлайни і зривають плани? Програміст і колишній військовий льотчик Джефф Сазерленд розуміє ваш біль. Колись його команда провалила проєкт мережі онлайн-банкоматів, тому він вигадав спосіб встигати все. Зараз на його порадах побудована робота найбільших компаній світу.

«Рік продуктивності. Експерименти із часом, увагою та енергією», Кріс Бейлі

Які поради із саморозвитку працюють, а які — повна вигадка? Автор книги Кріс Бейлі випробував на собі сотні порад з підвищення продуктивності. І розповідає, що йому дійсно допомогло і вивело його продуктивність на новий рівень.

«Магічне мистецтво ігнорування», Сара Найт

Нахапалися обов’язків і не знаєте, як впоратися з ними? Витрачаєте сили на не важливі для вас речі? Дбаєте про інших, але забуваєте про себе? Ця книжка навчить позбуватися від непотрібних занять та звільнити час для того, що приносить вам щастя.

«Я знаю, як їй все вдається. Тайм-менеджмент успішних жінок», Лора Вандеркам

Як будувати свої плани, щоб поєднувати різні сфери життя? Лора Вандеркам проаналізувала графіки життя 143 успішних жінок, які заробляють від 100 тисяч доларів на рік. І на їхньому прикладі довела: не варто відмовлятися від того, що ви дійсно любите, потрібно лише правильно організовувати свій час.

«Живи на всі сто. Як зробити свій день продуктивним», Керолін Вебб

Як розставляти пріоритети й щоденні цілі? Що допоможе ефективніше використовувати свої сили та час? Яким має бути баланс роботи та відпочинку в житті? Читайте покрокову інструкцію від економістки Керолін Вебб. Авторка пропонує змінити спосіб життя та спосіб мислення через наукові дослідження, підкріплені практичними порадами.