4 причини, чому бізнесу потрібен відеоконтент

У цифрову епоху надлишок інформації змушує людей ретельно фільтрувати контент. Тому компаніям важливо вибирати правильні формати презентації продукту. Ось чотири причини, чому підприємцям варто звернути увагу на відеоконтент.

Привертаємо увагу. Виділитися на невеликому екрані смартфона серед тисяч постів допомагає мультимедійний контент: яскраві фото та відео. Користувач прокручує стрічку, поки не з’явиться щось помітне і цікаве. Сприймати текст набагато складніше, особливо якщо автор використовує складні слова і вирази. При цьому зміст і оформлення відеоролика грають не менш важливу роль.

Спрощуємо подачу інформації. За даними консалтингової фірми Nielsen Norman, на сторінках сайтів в середньому по 593 слова. Користувачі читають тільки 20% тексту. Так навіщо просувати особистий бренд, продукт або послугу в форматі, який не приваблює увагу і не забезпечує достатню кількість переходів? Користувачі інтернету віддають перевагу відео, і головна причина – простота і зручність.

Знайомимо аудиторію з брендом і виробником. Глядачі навряд чи запам’ятають автора, якщо вони не прочитали безліч його статей або книг. Відео дозволяє підвищити впізнаваність автора, виробника або бренду. Користувачі запам’ятовують цікаву манеру мови та поведінки, завдяки цьому збільшується кількість покупок, підписок, переходів і репостів в соціальних мережах.

Підвищуємо конверсію. Відеоконтент викликає набагато більше почуттів і емоцій, ніж текст. Користувач швидше буде зворушений при перегляді відео, ніж при читанні оповідання. А перегляд кулінарного шоу навіть залучає смакові рецептори. Водночас текстовий контент в більшості випадків проглядається побіжно. В результаті кількість переходів по посиланнях в тексті набагато менше. Формат відео дає більш ефективні результати.